קצת עלינו

חזון

להוות בית פיננסי עבור כלל לקוחותינו ולספק להם שירות מקצועי, יחס אישי, זמינות וביטחון שהדוחות שלהם מטופלים על ידי אנשי מקצוע מהמעלה הראשונה.

משימה

על פי ניתוחים שפרסמו חברות מידע שונות עולה כי על כל 10 עסקים שנפתחו בישראל - 9 נסגרים (או במילים אחרות: 90% ממספר העסקים שנפתחים - נסגרים) תוך חמש שנים מיום הקמתם. אנו ב-"שמואלוב אהרונוב רואי חשבון" חרטנו על דגלנו מטרה להקטין את כמות העסקים שנסגרים מידי שנה במדינת ישראל וזאת באמצעות הקניית כלים להתנהלות נכונה בעסק ועל ידי כך לעזור לבעלי העסקים לצמוח ולשגשג. על פי המחקרים, רוב העסקים בישראל נסגרים בשל התנהלות פיננסית לא נכונה. אנו במשרדנו, נהיה לעזר עבור לקוחותינו ונפעל לשיקוף המציאות הפיננסית שלהם במעוד מועד על מנת שדברים כגון אלו לא יקרו.

הסיפור שלנו

המשרד שלנו, "שמואלוב אהרונוב, רואי חשבון" מלווה באופן מלא, מקצועי ושוטף, עצמאים וחברות במגוון רחב של תחומי עיסוק. אנו מאמינים בהנגשת הניהול הכספי לבעלי העסקים על ידי מתן שירות מקצועי, איכותי ואישי. אנו רואים בהתנהלות נכונה של עסק כתנאי בסיסי להצלחת העסק החל מפתיחה של תיקים בצורה נכונה, עובר דרך ניהולו השוטף של העסק ועמידה בהוראות החוק וכלה בהתנהלות עסקית נכונה. אנו בעד שקיפות מקצועית, חדשנות מחשבתית וקידמה טכנולוגית וחושבים כי העידן הדיגיטלי אשר אנו נמצאים בעיצומו מהווה הזדמנות מצויינת לעסקים לשדרג את עצמם, להתייעל ולייצר מקורות הכנסה חדשים.

הצוות שלנו

שמואל שמואלוב

רואה חשבון

מייסד ומנהל משרד "שמואלוב אהרונוב רואי חשבון". בוגר המסלול האקדמי המכללה למנהל, בעל תואר ראשון במנהל עסקים וראיית חשבון (B.A). 

שמואל בעל רישיון רואה חשבון וחבר בלשכת רואי החשבון בישראל. בעל ניסיון רב בתחומי החשבות, ניהול הכספים, ביקורת דוחות כספיים ומיסוי. 

בוגר משרד רואי החשבון קוסט פורר, גבאי את קסירר (E&Y) ובעל ניסיון רב בתהליך בביקורת ועריכת דוחות כספיים לחברות ציבוריות ופרטיות במגוון תחומים כולל מסחר אלקטורני, נדל"ן, בניה, החזקות וטכנולוגיות.

אריאל אהרונוב

רואה חשבון

מייסד ומנהל משרד "שמואלוב אהרונוב רואי חשבון". בוגר אוניברסיטת בן גוריון, בעל תואר ראשון בכלכלה וראיית חשבון (B.A). 

אריאל בעל רישיון רואה חשבון וחבר בלשכת רואי החשבון בישראל. בעל ניסיון רב בתחומי החשבות, ניהול הכספים, ביקורת דוחות כספיים ומיסוי. 

בוגר משרד רואי החשבון קוסט פורר גבאי את קסירר (E&Y) וניהל תיקים ציבוריים ופרטיים גדולים ומוכרים במשק מתחום הטכנולוגיות, הנדל"ן, הבניה, הרכב, ההחזקות וההשקעות בסטארטאפים.